DASK'ı tanıyın

Marka hikayenizi görselleştiriyoruz

Müşterilerimizle yakın çalışarak, onların amaçlarını, hedef kitlelerini, benzersiz ihtiyaçlarını ve problemlerini detaylı olarak inceliyoruz

+

Yıl deneyim

k

Başarılı proje

%

Müşteri memnuniyet oranı

Hikayemiz bizce paylaşmaya değer

DASK, İstanbul ve Bakü merkezli 4+ yıl deneyime sahip markalaşmaya çalışan şirketlere yaratıcı dokunuşlar yaparak büyümelerine odaklanarak yola çıkan 2 ortak freelance tasarımcı tarafından 2024 yılında kurulmuş bir kreatif dijital tasarım ajansıdır. DASK'ın açılımı "Damarda Akan Son Kan"dır.

Temel vizyonumuz

Dijital çağda işletmeleri, izleyicileri büyüleyen ve başarıya götüren etkili ve görsel olarak çarpıcı marka deneyimleri yaratmaları konusunda güçlendirmek.

Ekbimiz; Deneyimli tasarımcılar ve geliştiricilerden oluşan ekibimiz, her büyüklükteki ve karmaşıklıktaki projeyi ele almamızı sağlayan geniş bir beceri ve geçmişe sahiptir. Hayal gücünün ve yeniliğin gücüne inanıyoruz.

Ana misyonumuz

Startup'lardan yerleşik markalara kadar her büyüklükteki işletme ile iş birliği yaparak yenilikçi ve yaratıcı tasarım çözümleri sunmayı amaçlıyoruz.

Pazarda müşterilerimizi ilgilendiren, onlarla bağlantı kuran ve ilham veren tasarımlar yaratmaya kararlıyız. Odak noktamız, müşterilerimizin benzersiz ihtiyaçlarını anlamak ve yalnızca beklentilerini karşılayan değil, aynı zamanda aşan tasarımlar sunmaktır.

Markanızı benzersiz bir deneyime dönüştürün

Yaratıcı tasarımlarla öne çıkın

etkileyici izler bırakın

rakiplerinizin arasından sıyrılın

Sıradışı bir hizmet alın

Markanızı benzersiz bir deneyime dönüştürün

Yaratıcı tasarımlarla öne çıkın

etkileyici izler bırakın

rakiplerinizin arasından sıyrılın

Sıradışı bir hizmet alın

We have a team of creative people

Jack Taylor

Senior Designer

Martine Joy

Project Manager

William Jack

Creative Director

Alex Tom

UI/UX Designer

Robin Lesser

Chief Executive Officer